Yeni Evleneceklere Zirve Home’dan Bahar Muştusu

Yeni Evleneceklere Zirve Home’dan Bahar Muştusu

Kalbi meskeninde sevgiyle atanların buluşma noktası olan Zirve Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere, hayat alanlarını kendi zevklerine nazaran ...

Kalbi meskeninde sevgiyle atanların buluşma noktası olan Zirve Home, evlilik hazırlığı yapan çiftlere, hayat alanlarını kendi zevklerine nazaran tasarlayabilecekleri farklı ve şık seçenekleri 50 İndirim avantajı ile sunuyor.

Estetiğin ön planda olduğu hem konsept hem de tarz bütünlüğünü bir ortada sunan mobilyalarını kalitesiyle harmanlayan Zirve Home, avantajlı evlilik paketleri ile evlilik heyecanı yaşayan çiftlerin buluşma noktası oluyor. Zirve Home, en çok beğenilen koleksiyonların bir ortaya geldiği 3 farklı paket alternatifi ile baharın büyüsü ve hoşluğunu meskenlere taşıyor. Yeni bir meskende yeni bir hayata adım atmaya hazırlanan çiftler, keyifle ve zevkle kullanacakları, şıklığı konfor ile birleştiren evlilik paketlerini Zirve Home’da 50 indirimli olarak satın alabiliyor. Kısa bir mühlet geçerli olacak olan evlilik kampanyasında; Edmond Koltuk Kadrosu, Astoria Yatak Odası grubu, Astoria Yemek Odası Kadrosu 73.857 TL yerine 37.000 TL ‘den satışa sunuluyor. Melman Köşe Koltuk, Siva Yatak Odası Grubu, Siva Yemek Odası Ekibi 60.715 TL yerine, 30.000 TL’ye satılıyor. Milano Koltuk Ekibi, Santino Yatak Odası Ekibi, Santino Yemek Odası Kadrosu ise 56.054 TL yerine 28.000 TL etiketle satılıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)