Yargı 47. bölüm izle full! Yargı dizisi son bölüm tek parça izle! Yargı son bölümde neler oldu?

[ad_1]

Yargı 47. bölüm izle full! Yargı dizisi son bölüm tek parça izle! Yargı son bölümde neler oldu?

Yargı dizisinin 47. bölümü Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. Yargı dizisinin son bölümünde; Bir yanda sevdiği adam ve onun keskin adalet inancı, diğer tarafta ise ailesi vardır; vicdanı ve aşkı arasında nefessiz kalmıştır. İşte Yargı dizisi son bölüm full izle linkleri…

Yargı 47. bölüm izle

Başta Gül ve Aylin olmak üzere herkes büyük bir panik yaşamaktadır. Şimdi hepsi hem sırlarını ustalıkla saklamayı becermek hem de acil bir eylem planı ortaya koymak zorundadır.

Bu durum Erguvan ailesini tehlikeli yollara sürükleyecektir. Arda’nın davasını çözmeye çalışan Derya savcının Pars ile zedelenen ilişkisi, girdiği çıkmazdan sürpriz bir çıkış yolu bulabilecek midir? Yekta yeni kurduğu düzende şimdi bir de oğlu olduğunu iddia eden Ömer karşısında nasıl bir tavır takınacaktır?

Olan biten her şeyin içinde kendisini iyice sıkışmış hisseden Ilgaz, Ceylin’in elinden tutar ve birlikte nefes alabilecekleri farklı ve huzurlu bir yolculuğa çıkmak ister. Bu kaçışın anlamı ikisi için de çok farklıdır ve ikisi de sonunda kendilerini neyin beklediğini bilmemektedir.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*