Yalı Çapkını Pelin kimdir, Pelo ne demek? Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

[ad_1]

Son dakika: Yalı Çapkını Pelin'in gerçek adı! Yalı Çapkını Pelin kimdir? Buçe Buse Kahraman hangi dizilerde oynadı?

Yalı Çapkını Pelin’in gerçek adı merakla sorgulanıyor. Yalı Çapkını Pelin’in konağa gelmesi dizinin son bölümüne damga vurdu. Yalı Çapkını dizisinde Pelin’e Buçe Buse Kahraman hayat veriyor. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Kötü Çocuk sinema filmi ile yaşamıştır. Oyunculuğu ilk yaşlardan itibaren isteyen Buçe Buse hakkında bilgiler haberimizde… 

Buçe Buse Kahraman kimdir?

1 Nisan 1996 yılında İzmir de doğan Buçe Buse Kahraman ortaokul ve lise yıllarında oyuncu olmaya karar vererek üniversitede eğitim almak için sınavlara girdi ve 9 Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü kazanmıştır. İlk projesini 2017 yılında Kötü Çocuk sinema filminde Cansu karakterini canlandırarak oyunculuğa başlamıştır. Daha sonra ilk dizi projesi olan Çarpışma dizisinde Meltem karakterine hayat vermiştir.
 Yalı Çapkını, Gaziantepli Korhan Ailesi’nin reisi Halis Ağa’nın el bebek gül bebek yetiştirilmiş torunu Ferit’in evlenmesine karar vermesiyle gelişecek olayları konu ediyor. Ferit, sorumsuzluklarıyla ailesini en çok da dedesi Halis Ağa’yı fazlasıyla kızdırır. Ailesi Ferit’in Gaziantep’te uygun gördükleri bir kızla evlenmesine karar verir. Evlenmek istemeyen Ferit, dedesini dinlemek zorunda kalır. Aile Ferit’e uygun birini bulmak için evin en büyük gelini olan İfakat’ı görevlendirir. Suna adındaki genç bir kız, Korhan Ailesi’nin gelini olmaya uygun bulunur. Ancak isteme töreni sırasında yaşananlar hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı derinden etkiler.
 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*