Yakın dostu Ahmet Kural’ın düğününe bile katılmayan Murat Cemcir ilk kez konuştu! Açıklaması dikkat çekti


Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin arasına su sızmazken bir anda aralarının açılması dikkat çekiyordu. Yakın dostu Ahmet Kural’ın düğününe dahi katılmayan Murat Cemcir konuya açıklık getirdi. Sabah’tan Evren Abdullahoğlu’nun haberine göre küs olup olmadıkları merak edilen Cemcir, düğüne gitmeme sebebini dile getirdi.

Murat Cemcir ile Ahmet Kural, ilk kez 2011 yapımı ‘Çalgı Çengi’de başrol olarak kamera karşısına geçmiş; ‘İşler Güçler’ ve ‘Kardeş Payı’ dizileri ile ‘Düğün Dernek’ serisi, ‘Çalgı Çengi İkimiz’, ‘Ailecek Şaşkınız’ ve ‘Baba Parası’ filmlerinde de partner olmuştu.

AHMET MURAT

“AHMET ESKİ DOSTUM”

Ayrılmaz ikili olarak gösterildiği Ahmet Kural ile bir anda aralarının açılması hakkında ilk kez konuşan Cemcir, “Ahmet çok yetenekli bir komedyen ve eski dostum. Elbette bir araya geliriz” dedi. Ahmet Kural’ın düğününe katılmağı hatırlatılan Cemcir, şunları söyledi: “Ben LCV olarak çağrıldığım hiç bir yere gitmem. Bu kermes de olur, gala da olur, düğün de olur. Maddi anlaşmazlık söz konusu değil, manevi anlaşmazlıklar olabilir. Ama kardeşler arasında kırgınlık olmaz.”

Günün Magazin olayları

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*