Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni koleksiyonu ile her vakit genç hissedin!

Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni koleksiyonu ile her vakit genç hissedin!

Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni koleksiyonu ‘Always Young’ modaseverlerle buluştu. Kendini her vakit genç hissedenlerin koleksiyonu Always ...

Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni koleksiyonu ‘Always Young’ modaseverlerle buluştu. Kendini her vakit genç hissedenlerin koleksiyonu Always Young’ın tanıtım çekimlerinde Burak Yörük, Dila Tarkan, Hande Taşer, Meriç Küçük, Mert Ramazan Demir, Mina Ceran, Rafael Çetin ve Rachel Araz yer aldı.

Trendyolmilla ve Trendyol Man’in yeni koleksiyonu ‘Always Young’ modaseverlerin beğenisine sunuldu. Herkesin giydiğinde kendini daha dinamik ve enerjik hissedeceği bu özel koleksiyonda denimin rahatlığı ve cool’luğu, doğal kumaşların toprak tonlarındaki çağdaş yorumları, pembe, sarı, yeşil üzere dönemin en güçlü renkleri ve beyazın zamansızlığı ile harmanlanıyor. Koleksiyonda öne çıkan tulumlar, batik desenler, renkli denimler, bikini üstleri ile kombinlenen çağdaş denimler, çıtır çiçek desenleri, bej haki ve taş rengi pastel pembe ve sarılarla hareketlenirken, tropikal canlı desenler, cutout ayrıntıları ve colorblockingler yazın bütün gücünü gardıroplarımıza taşıyor.

Koleksiyonun tanıtım çekimlerinde 72 farklı kesim giyen Burak Yörük, Dila Tarkan, Hande Taşer, Meriç Küçük, Mert Ramazan Demir, Mina Ceran, Rafael Çetin ve Rachel Araz, verdikleri genç ve dinamik manzaralarla koleksiyonun ruhunu yansıttı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)