Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları! 5 Şubat 2023 Survivor’da yaşananlar ve potadaki isimler!

[ad_1]

Survivor'da bu akşam dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları! 5 Şubat 2023 Survivor'da yaşananlar ve potadaki isimler!

Survivor’da dokunulmazlığı kim aldı? sorusu yanıt arıyor. Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler takımı için zor bir eleme konseyi yaşandı. Peki ama haftanın dokunulmazlık mücadelesini hangi takım kazandı? Eleme adayı kim oldu?

Survivor’da neler yaşandı?

Acun Ilıcalı 1 Şubat günü gerçekleştirilen konseyde bir yarışmacının daha programa veda edebileceğini söylemişti. O yarışmacı Chaby Han oldu. Ayrıca yarışmada bu akşam dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayı belirleme konseyi heyecanı yaşandı. 

 Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım Ünlüler takımı oldu. Gönüllüler takımında eleme konseyi yaşandı. 

”Döndükten sonra kaosu öğreteceğim”

Haftanın ilk eleme adayı Aziz oldu. Aziz, ”Potalardan çıktığıma seviniyorum. Sevenlerimi ailemi, oylama anlamında çok yoruyorum. İki potadan çıktıktan sonra bana insanlar iyi davranmaya başlamıştı. Buradan takım arkadaşlarıma sesleniyorum: Yol haritanızı yolda gördüklerinize göre değiştirmeyin. Şu saatten sonra yokluğa gidip döndükten sonra kaos nedir bu takıma göstereceğim.” dedi. 

Elanur ikinci eleme adayı oldu

Kardelen yokluk adasına gidecek ikinci ismi söyledi. Performans birincisi Kardelen, ”Orada çıkan ikinci en yüksek isim kimse onu söyleyeceğim. Elanur demek istiyorum.” ifadelerini kullandı. 

”Performans olarak kötü değilim”

Elanur, ”Bir influencer olarak Survivor’da bir şeyleri başarmak beni çok mutlu ediyor. Gelmeden önce çok kötü yorum almıştım. Ama insanlara çok büyük bir şey başardığımı kanıtladığımı düşünüyorum. Benim için Survivor parkurda koşturmak değil ada yaşantısı… Takımıma sayı getirdiğimi düşünüyorum. Performans olarak kötü olmadığımı düşünüyorum. Bugün yine yokluğa gideceğim şaşırmadım. Parkurda yavaş olduğumu düşünüyorlar. Giderim, geri dönerim. Kardelen’e alınmadım.” cümlelerini belirtti. 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*