Son dakika: MasterChef ilk finalist kim oldu? 8 Ocak 2023 MasterChef kim kazandı? İşte finale yükselen ilk isim! Kıvanç mı Metin mi?

[ad_1]

Son dakika: MasterChef ilk finalist kim oldu? 8 Ocak 2023 MasterChef kim kazandı? İşte finale yükselen ilk isim! Kıvanç mı Metin mi?

Masterchef’te finale yükselen ilk isim belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam bir yarışmacı finale yükseldi. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim kazandı, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte 8 Ocak 2022 Salı Masterchef Türkiye’ye yaşananlar…

MASTERCHEF’TE KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’de bu akşam finalin ilk yarışmacısı belli oluyor. Tatlıdan sonra finale yükselen ilk isim açıklanacak. Oylamada son durum…

 

Metin 69
Kıvanç 71
Ayaz 65

MasterChef Türkiye’de finale yükselen ilk isim Kıvanç oldu. 

”Yaptığım hatanın bedeli”

Metin, ”Olur böyle şeyler, başlangıçta yaptığım hatanın bedeli. Kıvanç abi hak etti bugün. İyi bir rakip, tebrik ediyorum. Tatlıdan beklentim büyüktü. Puanlar hayal kırıklığı. Yarın daha basit bir menüyle geleceğim. Finalist olmak istiyorum. ” dedi.

”Şampiyon olmaya gidiyorum demiştim”

Kıvanç, ‘’Çok mutluyum, huzurluyum. Beni yetiştiren ustama, şefime aileme, şampiyon olmaya gidiyorum dedim. Kimse şampiyonluğu hayal etmeden bu yarışmaya gelmez. Yeri geldi çok hata yaptım. Rahattım, en azından kendi tabaklarımı yaptım. Kendi istediklerimi size geçirmeye çalıştım. Hayal gücümü size anlatmaya çalıştım. Hiçbir şey bitmedi. Asıl olay şimdi başlıyor. İki tane menümüz var. İçimizden, hayal gücümüzle bir tabak çıkaracağız. Çalışmam gereken çok yer var.’’ Dedi.

 Kıvanç, ‘’Gurur verici bir şey, 21 rakibimi geride bıraktım. Her şey yeni başlıyor.’’ İfadelerini kullandı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*