Son dakika: Bu akşam Masterchef’te kim elendi, bugün kim gitti? 25 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Tolga mı Görkem mi elendi?

[ad_1]

Son dakika: Bu akşam Masterchef'te kim elendi, bugün kim gitti? 25 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Tolga mı Görkem mi elendi?

Masterchef’e veda eden on yedinci yarışmacı bu akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte 25 Aralık 2022 Pazar Masterchef Türkiye’ye yaşananlar!

MASTERCHEF’TE BU AKŞAM KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Elenen isim bu akşam belli oldu. MasterChef Türkiye’de finale doğru son 6 yarışmacı kaldı. Tolga, Burak Kaya, Görkem ve Metin arasından birisi elenecek.

Metin 41

Tolga 32

Burak 33

Görkem 35

MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Tolga oldu. 

Görkem, ”Üzgünüm. Az kaldı. Bildiğim tabaktı. Daha iyi puan alabilirdim.” dedi ve ilk 5’e girmeye hak kazandı. 

Tolga MasterChef Türkiye’ye 6. olarak veda etti. 

Tolga Şener, ”Herkese teşekkür ederim. Herkes çok iyi. Ekibe teşekkür ederim. Çok uzun zamandır buradayız. Tansiyonumuz bazen yükseldi azaldı. Saygısızlığım olduysa özür dilerim. Keyifli yolculuktu. Çok heyecanlıyım başlarda. Bir şekilde buraya kadar geldim. Geldikten birkaç hafta sonra elenseydim yıkıcı olurdu. 6. olmak kötü bir skor değil. Son bir iki haftaya kadar gelmiş oluyorum. Bundan sonra da aynı yolda yürümeye devam edeceğim. İnanılmaz bir tecrübe oldu benim için. Sizden çok fazla şey öğrendim. Öğrenmek için gelmiştim. Tam olarak bunu aldım. Yol göstericim oldunuz. Kaliteli ürünler yapmak istiyorum. Vegan, vejetaryen yapacağım. Glutensiz özel diyetlere yönelik işler yapmak istiyorum. Bakalım. Burada benim için güzel bir basamak oldu.” ifadelerini kullandı. 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*