Sinan Akçıl: Aşka açığım! – Magazin Haberleri

[ad_1]

Sinan Akçıl: Aşka açığım!

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Ocak 2019’da Amsterdam’da nikâh masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmıştı. Kısa süre sonra yeniden bir araya gelen ikili, Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik de uzun sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Akçıl, ardından birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya başladığını duyurmuştu.

Ancak yeni aşkın üstünden çok geçmeden popçucunun adı, Defne Samyeli ile anılmıştı. Magazin kulislerinde konuşulan iddialara göre; yeni bir şarkı çıkarmak için Sinan Akçıl ile çalışan Defne Samyeli, bu süreçte kalbini ünlü müzisyene kaptırmıştı.

Akçıl, bu iddiaların ardından bir güzellik merkezinin etkinliğinde sahne almıştı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isim, “Defne Samyeli ile aşk yaşadığım iddiaları kesinlikle doğru değil. Ben sürekli üreten ve göz önünde olan bir adamım. Bu tarz haberlerin çıkması beni şaşırtmıyor” diyerek konuya açıklık getirmişti.

 

Bu açıklamaya rağmen Aleyna Kalaycıoğlu ile Sinan Akçıl’ın aşkının kıskançlık yüzünden bittiği iddia edilmişti. Kalaycıoğlu’nun, sevgilisi Akçıl’ın adının Samyeli’yle anılmasından rahatsız olduğu; şarkıcının Samyeli ile aşk haberlerini yalanlamasına rağmen sevgilisini ikna edemediği öğrenilmişti.

Akçıl’ın son dönemde Samyeli ile yeni çıkaracağı eseri için sık sık buluşmasından rahatsız olan ve ilişkilerini noktalayan Kalaycıoğlu’nun, şarkıcıyla beraber yaşadığı evi terk ettiği de söylenmişti.

 

Tüm bunların ardından Sinan Akçıl, Volkswagen Arena’da gerçekleşen ÜniAKFest’te (Üniversiteli AK Gençlik Festivali) sevenlerinin karşısına çıktı. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Bakıyorum da benden başka konser veren yok gündüz. Herkes uyuyor” dedi.

‘Piyanist 3’ albümünden de bahseden Akçıl “Bu albümde çok kişi var. Hakan Altun, Bengü gibi sürpriz isimler de var. Ben bu albüme genel olarak şey diyorum, ‘Pop müziğin baş kaldıran çocuklarının son isyanıdır. Bu albüm ile pop müziği tekrardan ayağa kalkacaktır.’ Zaten şu an da gayet iyi gidiyor” dedi.

 

2022’nin kendisi için nasıl geçtiğinden bahseden Akçıl, “Ben onu 31 Aralık gecesinde bıraktım. O yıla dönmek istemiyorum. Boşandığım sene. Bazı konularda verimli geçmedi. Yeni yılda ise yeni aşklar, yeni şarkılar el ele tutuşmuş ‘gel gel’ diyor. Aşka açığım. Aşk haberlerim ile ilgili dedikoduları da normal karşılıyorum. Tamamen yalan ise sinirleniyorum. Eğer bir ihtimal var ise gülümsüyorum. Gerçek ise gazeteyi kapatıp köşeme geçiyorum” açıklamasını yaptı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*