Sıla’nın baba özlemi: Bize bir oda tuttum!

[ad_1]

Sıla'nın baba özlemi: Bize bir oda tuttum!

Sıla’nın babası Şükrü Gençoğlu, 28 Kasım’da İzmir’de tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Şükrü Gençoğlu için Alsancak Hocazade Camii’nde cenaze töreni düzenlenmişti. Törende oyuncu İlker Kaleli de sevgilisi Sıla’yı yalnız bırakmamıştı. Gençoğlu’nun cenazesi, Urla İskele Mezarlığı Aile Kabristanı’nda toprağa verilmişti.

 

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıllarda babasının doğum gününü kutlamasıyla sosyal medyada gündem olmuştu. ‘Yeter’ adlı şarkısını babası için yazdığını belirten Gençoğlu, mutlu aile pozunu yayınlamıştı. Şarkıcı, söz konusu paylaşımına, “Başımı omzuna yasladım, kötü günler geçti diye başlar; Yeter. Hah işte, babama yazdım onu. Doğum günün kutlu olsun canım babam. Seni çok seviyorum. Parti başlasın” notunu düşmüştü.

 

Ünlü şarkıcı, çocukluk yıllarında çekilen bu fotoğrafa ise “Canım babam ve ben. Tüm babalara, baba adaylarına, heveslilere, babacanlara. Bir de özlemini çektiklerimize. Her güne, hayata bir baş selamı, iyi pazarlar” mesajını yazmıştı.

Ağustos 2022’de Didim’de konser hazırlığında olan Sıla’ya, babası Şükrü Gençoğlu sürpriz yapmıştı. Sıla, “Babam da sürpriz yapıp, soundcheck’i bastığına göre bu akşam fırtına gibi geçecek” demişti.

 

Gençoğlu, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla herkesi duygulandırdı. Ünlü şarkıcı, babasının fotoğrafını yayınlayarak, şu mesajı yazdı:

Bize bir oda tuttum baba. Üstelik gittiğimiz her yerde olacak bir oda. Nerede olursak olalım, kapısını açıp içeri girebileceğimiz bir oda. Bir masa, iki de sandalye attım içine. Bize kadar. Anahtarın biri sende, biri bende. Başka kimsede yok. O odada sonsuza kadar her şeyi konuşmaya devam edebiliriz. Memleketi sevmeye, sevmeyenine sövmeye, annemi muzip muzip çekiştirmeye, aslan sütüyle şakımaya, birlikte şiirler okumaya, Yaşar Kemal’in betimlemelerini yüceltmeye devam edebiliriz. Birbirimize daima yardım edebiliriz, birbirimizin sesini duyabiliriz orada. Duvarlar yıkıldı, zaman kalktı aramızdan. Yine senin armağanın. Teşekkür kısmı odada. Baş başa. Çünkü bizim aramızda. Çünkü yaşar sevdiklerin. Hiçbir yere gitmez. Hiçbir yere.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*