Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2023

[ad_1]

Serdar Uzuntaş kimdir, kaç yaşında? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2023

Kariyerinde birçok ünlü isimle çalışan ve defalarca moda haftalarında koleksiyonları sergilenen isimlerden biri olan Serdar Uzuntaş TV ekranlarında da boy göstermeye başlayacak. Fenomen yarışma programı Doya Doya Moda’da 4 jüri iyesinden biri olacak olan Uzuntaş sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekti.

SERDAR UZUNTAŞ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Serdar Uzuntaş 1975 İzmir doğumludur. Uzuntaş, Central Saint Martins’te Moda Tasarımı eğitimi aldı. 2010 yılında konforu vurgulayan, kendi ismini taşıyan markası Serdar Uzuntaş’ı kurdu.

2011’de Londra Moda Haftası’nda koleksiyonunu sundu. Ayrıca İtalya’daki Pitti Uomo Fuarı’na katıldı.

Serdar, 2006 yılında Central Saint Martins’te okumak ve İngilizcesini geliştirmek için Londra’ya taşındı. Bu arada Türkiye’deki şirketlerle çalışmaya devam etti, ancak zamanını Londra, Milano ve İstanbul arasında böldü. Serdar bu dönemde arzusunun Erkek giyim tasarlamak olduğunu keşfetti ve kendi adını taşıyan markasını yarattı. Aktörler, Yapımcılar ve Müzik Sanatçılarından oluşan geniş bir özel müşteri kitlesi geliştirirken bu üç şehir arasında seyahat etmeye ve çalışmaya devam ediyor.

2015  Şubat’ta Serdar, Londra’da düzenlenen WGSN 2015 Global Moda Ödülleri’nde ‘Breakout Erkek Tasarım’ için 4 finalistten biri seçildi.

Instagram’da 33 binin üzerinde takipçisi bulunan Uzuntaş “@serdaruzuntas” hesabını kullanıyor.

Yasemin Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022!

Yasemin Yılmaz kimdir, kaç yaşında, nereli? Doya Doya Moda jüri üyeleri 2022!

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*