Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı 2023 konukları! Kanal D Yılbaşı Gazinosu konukları! 31 Aralık 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler?

[ad_1]

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı 2023 konukları! Kanal D Yılbaşı Gazinosu konukları! 31 Aralık 2022 Şarkılar Bizi Söyler konukları kimler?

Kanal D ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler bu akşam ekrana geliyor. Yılbaşı özel programıyla izleyicilere unutulmaz akşam yaşatacak olan Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları merak ediliyor. Geçen hafta birbirinden başarılı konuklar ile ekrana gelen Şarkılar Bizi Söyler’in bu hafta konukları da değerli şarkıcılar ve müzisyenler… 

Kanal D ekranlarının müzik ve eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, yılbaşına özel dans gruplarıyla da bu akşam izleyenlere keyifli bir akşam yaşatacak. Hakan Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin sunduğu programda her hafta farklı bir sanatçının eserleri seslendirilirken bu akşama özeli programda yılbaşı havası esecek.

Bu yıl programın yılbaşı özel adı : Yılbaşı Gazinosu

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER BU HAFTAKİ KONUKLARI

Şarkılar Bizi Söyler’in yılbaşı bölümünde Uğur Aslan, Nükhet Duru, Ümit Besen, Berkay, Fatih Ürek, Koray Avcı, Arif Susam, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Berdan Mardini, Tanyeli sahne alacak. 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*