Samsung Galaxy tabletler sayesinde çocuklar öğrenirken inançlı ortamlarda da eğleniyor!

Samsung Galaxy tabletler sayesinde çocuklar öğrenirken inançlı ortamlarda da eğleniyor!

Samsung Galaxy tabletler sayesinde çocuklar öğrenirken inançlı ortamlarda da eğleniyor! Samsung Galaxy tabletler çocukların yalnızca eğitim ...

Samsung Galaxy tabletler sayesinde çocuklar öğrenirken inançlı ortamlarda da eğleniyor!

Samsung Galaxy tabletler çocukların yalnızca eğitim periyotlarında kullanabilecekleri aygıtlar olmakla kalmıyor, birebir vakitte Samsung Kids uygulaması sayesinde inançlı ortamlarda cümbüşün keyfini çıkarmalarını da sağlıyor. Birçok gelişmiş özelliğe sahip Galaxy Tab A7 WiFi ve Galaxy Tab A 8” tabletler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Günümüzde tabletler sayesinde çocuklar derslerini takip edebiliyor, eğitim görüntüleri izleyebiliyor ve bahisleri daha âlâ öğrenme fırsatını yakalıyor. Ayrıyeten birçok gelişmiş uygulama aracılığıyla eğlenceli vakit geçirebiliyor ve meskenlerde daha fazla vakit geçirdikleri bu devirde arkadaşlarıyla bağlantı kurabiliyor. Samsung Galaxy tabletler de sundukları özelliklerle öğrencilerin en güvendikleri yol arkadaşlarından biri haline geliyor.

İnce tasarımı, heyecan veren cümbüş sistemi ve üstün performansı ile Galaxy Tab A7 WiFi, öğrencilerin uzaktan eğitimde kullanabilecekleri bir aygıt olmakla kalmıyor, birebir vakitte tüm şıklığıyla günlük hayatlarına renk katan bir rehber de oluyor. Cümbüş odaklı geniş ve dinamik 10,4″ ekranı ve dörtlü hoparlörlerin çıkardığı Dolby Atmos çevresel ses özelliğiyle çocukların gözdesi olan bu Galaxy tablet sayesinde dünyalar dolusu içerik parmakların ucuna geliyor. Galaxy Tab A7 WiFi, Koyu Gri, Gümüş ve Altın olmak üzere üç farklı rengi ve tüm etrafını kaplayan simetrik çerçevesi ile göz alıcı bir tasarım da sunuyor.

347 gram tartısıyla çocuklar tarafından basitçe taşınabilen Galaxy Tab A (2019, 8.0”) ise adeta çocukların pratik yol arkadaşı. Galaxy Tab A, 8 inçlik büyük ekranı ile üst düzey bir izleme , çift hoparlörü sayesinde de keyifli bir dinleme tecrübesi sunuyor. Birden çok paylaşım seçeneği ile fotoğrafları, görüntüleri, notları ve başka ögeleri anında paylaşmayı sağlayarak ailelerin birlikte yeni anılar oluşturmasına da imkan tanıyor.

Her iki tablette bulunan Samsung Kids uygulaması da çocuklara hem öğrenebilecekleri hem de oyun oynayabilecekleri inançlı ve eğlenceli bir alan sunuyor. Çocukları eğlendirirken öğrenmeye ve gelişmeye teşvik eden içeriklere ulaşmak için Süratli paneldeki Samsung Kids’e yavaşça dokunarak uygulamayı başlatmak kâfi oluyor. Uygulama oyun müddeti hududunu belirleme ve internette gezintileri denetim etme üzere birçok imkan sunarak ebeveynlere yardımcı oluyor.

200 TL’ye varan indirimle satışta

Samsung, gelişmiş özellikleri ile çocukların ömürlerine renk katan Galaxy Tab A7 WiFi ve Galaxy Tab A 8” tabletlerde başlattığı kampanya ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları sevindiriyor. 21 – 25 Nisan tarihleri ortasında Samsung Online Mağaza’da (shop.samsung.com/tr/), kampanyaya katılan Samsung bayileri yahut üçüncü taraf online ve offline satış kanallarında geçerli olacak kampanyada 200 TL’ye varan indirim fırsatı sunuluyor. Kampanya kapsamında Samsung, olağan satış fiyatı 1.699 TL olan Galaxy Tab A7 WiFi’ın tavsiye edilen satış fiyatını 1.499 TL; olağan satış fiyatı 1.099 TL olan Galaxy Tab A 8’’’in tavsiye edilen satış fiyatını da 999 TL olarak açıkladı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)