Rassan Khoshnaw kimdir, kaç yaşında, nereli? Ebru Gündeş’in sevgilisi Rassan Khoshnaw ile ilgili bilgiler!

[ad_1]

Rassan Khoshnaw kimdir, kaç yaşında, nereli? Ebru Gündeş'in sevgilisi Rassan Khoshnaw ile ilgili bilgiler!

Iraklı olduğu bilinen iş insanı Rassan Khoshnaw ile aşk yaşayan Ebru Gündeş magazin gündeminde yer alıyor. Reza Zarrab’tan iki yıl önce boşanan Gündeş gönlünü, pahalı jestlerle ayaklarını yerden kesen, kendisinden 22 yaş küçük iş adamına kaptırmıştı. Kuzey Iraklı işadamı Rassan Khoshnaw, Ebru Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmıyor, onu hep en ön masadan izliyordu.

Ekim ayında ayrılan Ebru Gündeş (48) ve Rassan Khoshnaw (26) barıştı. Khoshnaw Ailesi, çiftin arasındaki 22 yaş farkını sorun yapınca ayrılan çift, Dubai’deki barışma tatilinde objektiflere yakalandı.

RASSAN KHOSHNAW KİMDİR?

Rassan Khoshnaw 26 yaşında Kuzey Iraklı bir iş adamıdır. Khoshnaw, 48 yaşındaki Ebru Gündeş’le geçen sene Şubat ayında yakınlaşmaya başladığı iddia edildi. Iraklı iş insanının milyon dolarlık araçları ve özel uçağı olduğu, Ebru Gündeş için çeşitli jestler ve sürprizler yaptığı da söylentiler arasında yer aldı. Khoshnaw, Ebru Gündeş’ten önce, bir dönem Bahar Candan ile ilişki yaşadı. Al Sana Haber programında açıklama yapan Bahar Candan “Yalnız şu haberdeki adam benim şu halimi görse benden ayrıldığı için kendine kızardı” yorumunda bulunmuştu. Öte yandan Rassan Khoshnaw’un daha önce Cansu Taşkın ile katıldığı bir ev partisinden sızan fotoğraf sosyal medyaya düşmüştü. Selin Ciğerci ile de kısa bir süre birlikte olduğu iddialar arasındaydı.


Barış Akarsu'nun filminde oynayacak yeni isim belli oldu

Barış Akarsu’nun filminde oynayacak yeni isim belli oldu

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*