Mine Tugay: Gittiğine inanmak istemiyorum

[ad_1]

Mine Tugay: Gittiğine inanmak istemiyorum

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Cenaze için annesiyle Hatay’a giden oyuncu Orhan Aydın’ın kızı Eylem Şafak Aydın da enkaz altında kaldı. Günler sonra cansız bedeni çıkarıla Aydın, geçtiğimiz gün son yolculuğuna uğurlandı. Eylem Şafak Aydın’ın yakın arkadaşlarından oyuncu Mine Tugay, sosyal medya hesabından yaşadığı üzüntüyü paylaştı.

Instagram hesabından paylaşım yapan Tugay, şu ifadeleri kullandı:

Son sözlerin ‘ufak tefek yaralarım var ama iyiyim’miş Eylem. Sen buradan gidene kadar o beş gün boyunca bana yaşattığın umut için, tükendiğim her anda beni tekrar umuda çektiğin için, bana umut gerçekten nedir öğrettiğin için teşekkür ederim arkadaşım. ‘Bu kadar mı çaresiziz?’ dedim günlerce gelmeyen vinç yüzünden seni kurtarmak için çalışan insanlara… ”Evet, bu kadar çaresiziz” dediler. İnanmadım buna. Bütün kötü şeye rağmen direndiğini biliyordum çünkü…

Biz yetişemedik Eylem, biz senin gibi güzel ruhlara, milyonlarca cana yaşamlarını veremedik. Çok öfkeliyim kız kardeşim… Seni çok özlüyorum. Gittiğine hala inanmak istemiyorum… Özür dilerim Eylem, özür dilerim.
Berna Laçin, Begüm Kütük, Nursel Köse, Hasibe Eren ve Fatma Toptaş, paylaşıma yorum yaparak taziye dileklerini sundu.

Kızının ölümüyle yıkılan usta oyuncu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından yaşadığı büyük acıyı paylaşmıştı. Twitter hesabından kızının fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Kalbimde cam kırıkları var. 11 Şubat 2023…” notunu yazdı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*