Meslek.net Meslek Günleri, Üniversitelilere hayallerindeki şirketleri yakından tanıma fırsatı sunuyor

Meslek.net Meslek Günleri, Üniversitelilere hayallerindeki şirketleri yakından tanıma fırsatı sunuyor

Her gün 600 bin adaya mesken sahipliği yapan, Türkiye'nin en çok iş aranan sitesi Meslek.net; mesleğine adım atmaya hazırlanan üniversite ...

Her gün 600 bin adaya mesken sahipliği yapan, Türkiye’nin en çok iş aranan sitesi Meslek.net; mesleğine adım atmaya hazırlanan üniversite öğrencileri ve yeni mezunları, onlarca şirket hakkında bilgilendirmek ve akıllarındaki sorulara karşılık bulabilmelerini sağlamak hedefiyle 21-22 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek “Kariyer Günleri” aktifliğine davet ediyor.

Online olarak düzenlenecek aktifliğe onlarca şirketin insan kaynakları yöneticileri katılacak. Gençler, şirket yöneticileriyle tanışabilme ve birebir sohbet edebilme fırsatı bulacak. Fiyatsız online müracaat ile yer alınılabilecek aktiflikte ayrıyeten değerli hususlarda seminer ve canlı yayınlar düzenlenecek.

Meslek Günleri, son olarak 8-9-10 Aralık tarihlerinde ağır bir iştirakle gerçekleşmişti. Gençlerin ‘online’ olarak diledikleri yerden katılma imkanı buldukları Meslek Günleri’ne, 39 şirketin yöneticisi ve 26.527 üniversite öğrencisi katılmış; fuar 150.000 sefer ziyaret edilmişti.

Mesleklerine ışık tutuyor

Meslek Günleri’nde, gerçek bir fuardaymış üzere stant açıp öğrencilere şirketlerini tanıtan yöneticiler, gençlerin akıllarındaki soruları cevaplayarak onlara meslek planlamaları için yol gösterecek.

‘Off The Record’ canlı yayınlar

Genç yetenekleri mezun olmadan evvel gruplarına katmayı dilek eden şirket yöneticileri, Meslek.net’in toplumsal medya hesaplarında gerçekleşen ‘Off The Record’ ismi verilen canlı yayınlarla departmanlarını, çalışma şartlarını ve çalışanlara sağlanan imkanları, şirketlerindeki meslek fırsatlarını ayrıntılıca anlatacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)