Mahsun Kırmızıgül: Sarsılıyorum, kahroluyorum – Magazin Haberleri

[ad_1]

Mahsun Kırmızıgül: Sarsılıyorum, kahroluyorum

Türkiye’yi hüzene boğan, binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Kahramanmaraş merkezli büyük depremler sonrası ünlüler tek yürek oldu. Bu isimlerden biri de Mahsun Kırmızıgül oldu. Afet bölgesine giden ünlü yönetmen ve oyuncu, sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yaptı.

Adıyaman’da halk geceyi sokaklarda geçiriyor. Binlerce insan yakınlarından bir ses, bir haber bekliyor. Ben çok duygusal sahneler, filmler çektiğimi sanıyormuşum. Oysa böylesi içimi ürperten, beni böylesine yıkan bir trajedi ile karşılaşmadım. İnanın hayatımın tokadını yedim.

Depremin merkezinde insanlarımızın gözlerinde hâlâ yakınlarının sağ çıkma ihtimali ve umudu var. Karanlığın içinde bir iğne deliğindeki aydınlığa benziyor bu durum. Sarsılıyorum, kahroluyorum. Sözün tam da bittiği yerdeyim. Ama her şeye rağmen umudumuzu kaybetmeyeğiz.

Afet bölgesindeyim. Burada herkes zor durumda. Kahramanmaraş ve Adıyaman bölgesinde ben ve ekibim AHBAP ile koordineli çalışıyoruz. Yardım yapmak isteyen veya ihtiyaç listelerinde olan malzemeleri göndermek isteyenler bana ulaşabilirler.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*