Kübra Doğru Ünlü yazdı! Demirören Medya’ya dört ödül!

[ad_1]

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Demirören Medya’ya dört ödül!

 

Kanal D’nin sevilen dizilerinden O KIZ dün gece 18. Bölümüyle ekrana geldi. Dizinin sevilen iki karakteri Zeynep ve Kadir’in çevresinde örülen 18. Bölüm senaryosunda da heyecan oldukça yüksekti. Seyircinin haftalardır cevabını merakla beklediği temel konu bu bölümde çözüme kavuştu.
Kadir ve Melek acaba karşılaşacaklar mı? Zeynep, hayatının dönüm noktasına geldi! Kadir, Zeynep’e Melek’i nasıl açıklayacak? Melek’in yeni planını ne olacak? O Kız dizisinin 18. bölümünde; işte 17 haftadır beklenen soruların cevapları tek tek verildi.

Kanal D ekranında 18 Ocak 2023 akşamı izleyiciyle buluşan dizide; Melek, artık Zeynep’in kızı olduğunu öğrendi. Melek Müjgan’ı, canlandıran Rojda Demirer’i bölüm boyunca daha detaylı izledim. Canlandırdığı karakterin duygu geçişlerinin nasıl yansıtacak diye merak ediyordum. Açıkçası yüzündeki ‘ufak dokunuşlar’ sebebiyle, çok başarılı olabileceğini düşünmüyordum. Adeta, o anı, göz bebekleriyle oynadı desem, yeridir. Her bir duygu adeta göz bebeklerinde belirdi. Fakat karşısındaki oyunu zirveye taşıyan bir başka unsurda rolü birlikte oynadığı karşı karakter Kadir yani Erkan Petekkaya… Sahneleri oldukça iyiydi. Doruk, Sitare cephesini ezmeye devam etti. Kadir, Melek’ini görmenin heyecanını müthiş yansıttı. Melek yaşamadığı ancak yaşamışçasına yılların vicdan azabını resmetti … Ve anında ve yerinde derhal diğer bir duyguya geçti.

Melek artık kızını Sitare’nin yönetiminden alıp kendi büyük ajansını kurma hedefini oracıkta planladı. Zeynep’i altın yumurtlayan tavuk olarak niteledi.
Diğer taraftan Zeynep’in birlikte yaşadığı aile üyeleri, yaşanan ilginç durumlardan şüphelendi. Durumu anlamak üzere Türkan, Fevzi’yi takip etti. Türkan’ın sahneleri de hayattan ve birebirdi. Öyle kızılır, öyle kanar, insan ancak öyle acırdı. Türkan yani Asiye Dinçsoy’da karakterini ustalıkla yansıttı.
Uzunca zamandır beklenen soruların cevaplarının verildiği, diğer taraftan yepyeni soruların oluşturulduğu bir bölümle karşımıza gelen 18. Bölümü kesintisiz www.kanald.com.tr den izleyebilirsiniz.

CNN TÜRK’E ANLAMLI ÖDÜL!

Dün geceniz bir başka öne çıkan gelişmesi ise EN İYİ HABER TELEVİZYONU ödülüne layık görülen CNNTÜRK Haber Televizyonu’na verilen ödül gecesiydi. 13’üncü Engelsiz Yaşam Vakfı, görkemli bir törenle 2022 yılının en iyilerini ödüllendirdi. CNN TÜRK ise yılın en iyi haber kanalı seçildi. Ödülü, Türkiye’nin ilk engelli kadın haber muhabiri Gökçe Tümer aldı.

Bir ödül de CNN TÜRK muhabiri Samet Güner’e verildi. Güner, Ukrayna savaşında yaşananları tüm dünyaya CNN TÜRK ekranlarından aktarmıştı. CNN TÜRK ana haber spikeri Fulya Kalfa, yılın en iyi kadın ana haber sunucusu ödülünü aldı. En iyi erkek ana haber sunucusu, Kanal D ana haber spikeri Deniz Bayramoğlu oldu. Demirören Medya bu özel geceden dört ödülle ayrıldı. Geceye sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı.

KANAL D HANGİ KATEGORİLERDE ÖDÜLLENDİRİLDİ?

Geçtiğimiz günlerin öne çıkan bir başka gelişmesi ise Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) öğrencilerinin oylarıyla belirlenen; her yıl basın, medya, spor, sanat, müzik ve iş dünyasından ünlü isimlerin yer aldığı, “21. Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni” gerçekleşmişti.

Yılın Yıldızları Ödülleri’nde Deniz Bayramoğlu, ‘2022 Yılının En Beğenilen Haber Spikeri’ ödülünü alırken, Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin konu alındığı dizisi “Camdaki Kız” da ‘2022 Yılının En Beğenilen TV Dizisi’ kategorisinde ödüle layık görülmüştü. Bir başka ödül alan Kanal D dizisi ise “Yargı” olmuştu. “2022 yılının En Beğenilen Dizi Film Müziği Ödülü” nün sahibi Yargı dizisi müzikleri ile Toygar Işıklı’nın olmuştu.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*