Kervan Besin, Türkiye’nin Birinci Online Çocuk Festivali’ni Düzenliyor

Kervan Besin, Türkiye’nin Birinci Online Çocuk Festivali’ni Düzenliyor

Türkiye’deki en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip Kervan Besin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızın ...

Türkiye’deki en yüksek yumuşak şeker üretim kapasitesine sahip Kervan Besin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarımızın heyecanına ortak olmaya hazırlanıyor.

Türkiye’deki birinci çevrimiçi Çocuk Festivali’ni düzenleyen Kervan Besin, 21 – 22 – 23 Nisan tarihlerinde gerçekleştireceği şenlikte minikleri; sevilen sanatkarlar, konserler, youtuberlar, yararlı söyleşiler, ünlü esporcular, çeşitli atölyeler, belgeseller, müsabakalar, birbirinden eğlenceli oyunlar ve onlarca sürpriz ikram ile buluşturacak.

Keremcem, Özgün, Doğukan Manço ve çok daha fazlası…

Online Çocuk Şenliği, 21 Nisan’daki birinci gününde büyük bir coşkuyla açılış yapacak. Birinci gün Şahangiller Youtube kanalı, Crew Espor grubu ve ünlü gamer Eren Akın miniklerimizle olacak. Akabinde slime atölyesinin gerçekleştirileceği şenlikte, Aileler Yarışıyor yarışması yapılacak ve genç sanatçı Ecrinsu Çoban’ın konseri ve söyleşisiyle de birinci gün noktalanacak.

Şenliğin ikinci günü; PubG espor kadrosu, gamer Ecem Eplis, youtuber Taklitmen ve ünlü oyuncu Berat Efe Parlar’ı ağırlayacak. Bayram süslemesi atölyesinin gerçekleştirileceği ikinci gün, sanatçı Keremcem’in konser ve söyleşisi ile bitecek.

Online Çocuk Festivali’nin üçüncü ve son gününde ise 23 Nisan belgeseli ile açılış yapılacak. Akabinde youtuber Tabiat Konakoğlu ve Ekin Hareket Ulaş ile birlikte 23 Nisan temalı cupcake üretim atölyesi miniklerin gününe sevinç katacak. Doğukan Manço’nun Adam Olacak Çocuk müsabakası ile eğlenen minikler, sonrasında müzisyen Merih Ermakastar ile söyleşi yapma bahtını yakalayacak. Türkiye’nin birinci Online Çocuk Festivali’nin üç günlük heyecanı ise ünlü müzikçi Özgün’ün vereceği konser ile son bulacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)