Karnı burnunda depremzedelere yardıma koşan Hazal Kaya anne oldu

[ad_1]

Karnı burnunda depremzedelere yardıma koşan Hazal Kaya anne oldu

Enkaz altındaki vatandaşlar için arama kurtarma çalışmaları devam ederken, bir yandan da yaraların sarılması için binlerce kişi yardım ekiplerine gönüllü olarak katıldı. Ünlülerde yardım ekiplerine katılarak yardımda bulunmaya başladı. Bunlardan biri de doğumuna günler kalan Hazal Kaya. Ünlü sanatçı bulunduğu yerden bir video çekerek yardım çağrısında bulundu.

HAMİLE HALİYLE EKİPLERE KATILDI

Kızı Leyla’yı kucağına almak için gün sayan Hazal Kaya, her şeyi bir kenara bırakıp depremzedeler için yardım ekiplerine gönüllü olarak katıldı. AHBAP’a katılan Kaya, bir video çekerek herkesten yardım istedi.

YARDIM ÇAĞRISINDA BULUNDU

Kaya, paylaştığı videoda, “Çok kötü bir süreçten geçiyoruz. Yardımlarınız çok önemli. AHBAP’a desteklerinizi bekliyoruz” diyerek yardım istedi.

MUTLU HABER

Doğumuna günler kala yardım ekiplerinin içinde yer alan Hazal Kaya’dan mutlu haber geldi. Oyuncu, Süreyya Leyla ismini verdiği kızını bu sabah dünyaya getirdi. Ali Atay ve Hazal Kaya çiftinin Fikret Ali adında bir de oğulları bulunuyor.

“ÇOK İSTEDİĞİM BİR İSİMDİ”

İkinci kez anne olmanın sevincini yaşayan Kaya, daha önce verdiği bir röportajda kızlarına verecekleri ismi ve nedenini şu sözlerle açıklamıştı:

İki isim olacak, Leyla Süreyya. Çok istediğim bir isimdi. Fikret için de hep ‘büyüklerim dedelerin ismi mi?’ falan dediler ama biz böyle eski isim seviyoruz aslında. Biz baby shower yapmıyoruz. İsteyen istediğini yapsın. Ben böyle kutlamalar, organizasyonlar falan hele böyle son dönemlerde Fikret’te kalabalıktan boğulmuştum. O zaman nasıl hissedersem öyle yaparım.

 

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*