Gelinim Mutfakta elenen gelini 30 Aralık 2022… Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi?

[ad_1]

Gelinim Mutfakta elenen gelini 30 Aralık 2022... Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışma programında gelinler bugün de kıyasıya yarıştı. En lezzetli yemeklerin yapıldığı programda gelinler arasından sadece biri gün birincisi oldu. Hafta içi her gün Nursel Ergin’in sunumuyla yayınlanan Gelinim Mutfakta da çeyrek altın, 7 altın bilezik ve elenen gelin belli oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN FİNALİ

Nursel Ergin, gelinlerin yaptığı yemeklerden yedi ve damak tadına uygun olarak 1’den 5’e kadar puanladı. Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Ece Ekinci ve Yeşim Öksüz aldı. Haftanın son gününde en yüksek puanı alıp çeyrek altını kazanan gelin “Yeşim” oldu. Hafta toplamında yüksek puanları Yeşim Öksüz ve Hatice Karabulut aldı. 7 altın bileziği de kazanan gelin “Hatice” oldu. Yarışmaya veda eden gelin ise “Yeşim” alarak haftanın elenen gelini oldu.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN PUAN DURUMU
 
HATİCE- 83
YEŞİM- 69
ZEYNEP- 57
ECE- 51

YEŞİM VE BEYHAN ÖKSÜZ YARIŞMADAN NEDEN AYRILDILAR?

Nursel Ergin, hafta birincisi açıklayacakken Yeşim onu durdurdu ve bir açıklamaları olduğunu söyledi. Yarışmadan ayrılmak istediklerini beyan ettiler. Beyhan Hanım ise, nedenini açıklayınca herkes çok üzüldü. Beyhan hanım annesinin sağlık sorunları yüzünden yarışmaya ara vermek istediğini söyledi. Yönetim de ayrılmalarına izin verince Yeşim ve Beyhan Öksüz gözyaşları içinde stüdyoyu terk ettiler.

Arka Sokaklar bu akşam var mı, neden yok? 30 Aralık Kanal D yayın akışı! Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

Arka Sokaklar bu akşam var mı, neden yok? 30 Aralık Kanal D yayın akışı! Arka Sokaklar yeni bölüm ne zaman?

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*