Ege İhracatçı Birlikleri web sitesi Türkçe, İngilizce ve Çince hizmet veriyor

Ege İhracatçı Birlikleri web sitesi Türkçe, İngilizce ve Çince hizmet veriyor

Ege İhracatçı Birlikleri’nin kurumsal yapısından, verilen hizmet ve etkinliklere kadar her türlü bilginin yer aldığı internet sitesi sadeleşmiş ...

Ege İhracatçı Birlikleri’nin kurumsal yapısından, verilen hizmet ve etkinliklere kadar her türlü bilginin yer aldığı internet sitesi sadeleşmiş ve kullanıcı dostu orta yüzüyle yayına alındı. Ege İhracatçı Birlikleri’nin web sitesi Türkçe, İngilizce ve Çince lisanlarında dış ticaret dünyasına hizmet veriyor. EİB web sitesinin önümüzdeki süreçte öbür lisanlarda de yayında olması için çalışmalar sürüyor.

Ege İhracatçı Birlikleri web sitesini yenilerken “Sürdürülebilirlik” ve “Dijitalleşme” başlıklarını eksenine aldı.

Türkiye’de birinci defa 2020 yılı Şubat ayında Ege İhracatçı Birlikleri bünyesinde faaliyete geçen EİB Genç İhracatçılar Kurulu ile ilgili çalışmalarda www.eib.org.tr alan isimli web sitesine eklendi.

EİB’ye üyelik online olacak

EİB’nin yeni web sitesi ihracata yeni başlayacak firmalara www.eib.org.tr üzerinden online üyelik imkanı tanırken, üyelikle ilgili pek çok süreç dijital ortamda sunulacak. EİB’nin organize ettiği etkinliklerde “Etkinlik takvimi”nde yer alacak.

Online Pazar yeri “EİB-li” yayına alınıyor

Ege İhracatçı Birlikleri’ne üye firmaların bilgilerini, görsellerini ve eserlerini yükleyerek işletmelerinin çevrimiçi ortamda varlıklarını artırmasını sağlayacak, potansiyel müşterilere ulaşmalarını ve EİB üyeleri ortasında arası etkileşimi kolaylaştıracak bir online portal olan “EİB-li” yayına alınmak için gün sayıyor.

EİBKolay’la süreçler dijitalde

Ege İhracatçı Birlikleri dijitalleşme ataklarına bünyesinde verdiği pek çok hizmeti EİBKolay uygulaması ile dijital ortama taşıdı.

EİB Kolay ile her üye kendi ihracat sayılarını, ülke – mal kümesi bazında kırılımını, EİB’de incelemede bulunan devlet yardımları dahil tüm belgelerinin ve müracaatlarının durumunu takip edip, sıklıkla muhtaçlık duyulan, ihracat performans evrakı ile üyelik evrakını EİB hizmet binasına gelmeden, vakit ve işgücünden tasarruf ederek, dakikalar içinde, kendi ofislerinden e-imzalı olarak online alabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)