Cemre Uyanık Serhat Akın mekan – Cemre Uyanık kimdir instagram adresi

[ad_1]

MasterChef 2019 şampiyonu Cemre kimdir, şimdi ne iş yapıyor? Cemre Uyanık restoranı nerede?

MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık, MasterChef 2020’ye yaptığı açıklamalarla damga vurdu. MasterChef 2020’de kaptanlık yarışı öncesi 2019 sezonunda yarışan yarışmacılar yer aldı. Yarışmacılar 1 yıl içinde hayatlarındaki değişimi anlattı. Cemre Uyanık ise anlattıklarıyla en çok aratılan isim oldu. Peki ama MasterChef 2019 şampiyonu Cemre Uyanık şimdi ne yapıyor? 

Cemre Uyanık ne iş yapıyor? 

Fenerbahçe ve A Milli Takım’ın eski futbolcularından Serhat Akın, 2019 MasterChef yarışmasının şampiyonu Cemre Uyanık ile spor yaptığı anları Haziran ayında paylaşmıştı. ‘Kadıköy Boğası’ lakaplı futbolcu, İzmir’de açtığı ‘Boa’ isimli mekanın mutfağını şef Cemre Uyanık’a teslim etmişti. Cemre Uyanık, Boa restoranın mutafağının başına geçmesinin ardından İzmir’e yerleşmişti.

İş dışında da birlikte vakit geçiren ikili zaman zaman birlikte spor yapıyorlar. Serhat Akın, bugün Cemre Uyanık’la spor yaptığı anları takipçileriyle paylaştı.

Serhat Akın söz konusu paylaşımında Cemre Uyanık’ı etiketleyerek ‘koşu bandında çok yoruluyor’ ifadelerini kullandı.

Boa isimli restoran İzmir’in Bayraklı ilçesinde hizmet verecek.

MasterChef Türkiye’nin 26 Aralık 2021 akşamı gerçekleşen bölümünde Kilis Tava yemeği yapılması istendi. Şefler 2019 şampiyonu Cemre’yi örnek gösterdi. Cemre MasterChef Türkiye’de Kilis Tava’yı en iyi şekilde yaparak Mehmet Şef’in kaşık atmasını sağlamıştı!

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*