Call of Duty:Mobile’da 12 dönemin sultanı geldi çattı

Call of Duty:Mobile’da 12 dönemin sultanı geldi çattı

Bu yıl “Kandil Feneri Paketi” olarak isimlendirilen özel Ramazan içerikleri oyuncuların beğenisine sunuldu. Ramazan temasına özel koyu mor ve ...

Bu yıl “Kandil Feneri Paketi” olarak isimlendirilen özel Ramazan içerikleri oyuncuların beğenisine sunuldu. Ramazan temasına özel koyu mor ve altın renkleri ile süslenmiş The Fanous özel operator görünümü, uçuş kıyafeti, sırt çantası, paraşüt ve özel profil kartını içeren paket, tüm oyuncular için oyun içi mağazadan satın alınabilir durumda.

Activision Taşınabilir Lider Yardımcısı Matt Lewis, Ramazan periyodu özel içerikleri ve geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni döneme dair şunları söyledi: Bu yeni ve heyecan verici içerikleri dünyanın her yerindeki hayranlarımız için Call of Duty: Mobile’a getirmekten heyecan duyuyoruz. Call of Duty: Mobile’ı daha da büyük ve daha uygun hale getirmek için aralıksız çalışıyoruz. Bu yıl boyunca hayranlarımızı daha fazla dönemlik içerik, oyun içi güncellemeler, çeşitli etkinlikler ve bol ölçüde özel içerik bekliyor.”

Kandil Feneri Paketi ve birçok özel içeriğe sahip Call of Duty: Mobile, yeni dönem güncellemesiyle birlikte Android ve iOS market üzerinden fiyatsız olarak indirebilir.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)