Çakmaklı Mahallesi’de Bahar Bakımı

Çakmaklı Mahallesi’de Bahar Bakımı

Mahallede vatandaşlardan ve muhtarlık tarafından gelen talepleri göz önünde bulunduran Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü mahalle ...

Mahallede vatandaşlardan ve muhtarlık tarafından gelen talepleri göz önünde bulunduran Aliağa Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü mahalle genelinde etraf düzenlemesi yapıyor. Çakmaklı Mahallesi’nde yapılan çalışmalarda manzara kirliliği oluşturan molozlar temizleniyor. Mahalle içindeki sokaklarda tamirler yapılırken yağmur kanalı geçişleri ile tıkanan kanallar açılıyor. Çim biçme, Camii ve okul bakımı ile türlü alanlarda tesviye çalışması gerçekleştiriliyor.

ÇAKMAKLI MAHALLE MUHTARI AHMET KAHRAMAN: “ÇALIŞMALAR KONUSUNDA DAİMA İSTİŞARE İÇİNDEYİZ”

Aliağa Belediyesi’nin mahalle genelinde bahar paklığı ve bakımı başlattığını belirten Çakmaklı Mahalle Muhtarı Ahmet Kahraman, “Otlar biçiliyor, su kanalları ve mazgallar temizleniyor, mahalle içindeki yolların tamiratları, camii paklığı ve okulun bakımı yapılıyor, haftada bir umuma açık tuvaletler temizleniyor. Önümüzdeki günlerde Aliağa Belediyesi tarafından kıyımızda düzenleme çalışması yapılacak. Bu bizim için çok büyük bir heyecandır. Liderimiz Serkan Acar ile çalışmalar konusunda daima istişare içindeyiz. Aliağa Belediyesi tüm isteklerimizi yerine getirerek eksiklerimizi gideriyor. Çalışmalarından ötürü Liderimiz Serkan Acar ve Takımına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)