Çağla Şıkel’e Edis sorusu – Son Dakika Magazin Haberleri

[ad_1]

Çağla Şıkel'e Edis sorusu

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ 2008 yılında nikah masasına oturmuş, ancak 2015’te boşanmıştı. Uzay ve Kuzey adında iki oğulları bulunan ikiki, boşansalar bile çocukları için sık sık bir araya gelmeleriyle, örnek anne-baba olarak gösterilmeye devam ediyor.

Podyumların aranan isimlerinden Şıkel, son olarak “Aslı Şafak’la İşin Aslı” programına konuk olmuştu. “Aldatıldığın yerde durur musun?” sorusuna cevap veren Çağla Şıkel, şu ifadeleri kullanmıştı: Aldatıldığımı görsem ben burada dakika durmam giderim değil, o kişiyi orada bırakmayı tercih ederim. Ben aldatılmışım gibi hissedersem aldatılırım. Bu bakış açısına sahip olmam kolay olmadı. Bu senin kendini eksik hissetmen, kötü hissetmen, çirkin veya yetersiz hissetmen için bir sebep olacak kadar değerli olmamalı. Öyle bir bırakırım ki inanamazsın.

 

Programın en eğlenceli anlarından biri ise Aslı Şafak’ın, Çağla Şıkel’e karın kaslarını sorması olmuştu. Ünlü manken, “Karın kaslarını sporla mı yaptın?” sorusuna, “O kasları ben yaptım ama bunun üzerine uğraşmıyorum. Sadece dengeli besleniyorum. Yoksa herkesin kası var, benim sadece kaslarımın önünde bir şey yok. Bu yüzden daha görünür oluyor. Ameliyatla karın kası mı olur yahu?” cevabını vermişti.

 

Tüm bunların ardından 43 yaşındaki ünlü isim, geçtiğimiz gece Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Arabasını kapıya kadar yanaştıran Şıkel, aracı mekanın arka kapısına gelene kadar dışarı çıkmadı.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un ‘sevgili sözleşmesi’ ortaya çıktıHaberi Görüntüle
Daha sonra valelerden “Çıkabilirsiniz” onayını alan model, basın mensuplarının ve kameraların olduğu yerin tam tersine yüzünü çevirerek aracına doğru ilerledi.

Çağla Şıkel, şarkıcı Edis (32) ile aşk yaşadıklarına dair iddiaların sorulması üzerine, muhabirlere teşekkür etmekle yetindi.

 

Yakın arkadaş oldukları bilinen Çağla Şıkel ile Edis’in, arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü iddia edilmişti. Ünlü popçunun Şıkel’e evlilik teklifinde bulunduğı, ancak modelin bunu reddettiği de öne sürülmüştü.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*