Burger King®’den Ramazan’a Özel Lezzet Pastırmalı Whopper® ve Sultan Menü

Burger King®’den Ramazan’a Özel Lezzet Pastırmalı Whopper® ve Sultan Menü

Alevde ızgara ateşinin hükümdarı Burger King®, birbirinden özel ve yenilikçi lezzetlerini Sultan Menü’de lezzet severlerle buluşturuyor ...

Alevde ızgara ateşinin hükümdarı Burger King®, birbirinden özel ve yenilikçi lezzetlerini Sultan Menü’de lezzet severlerle buluşturuyor.

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®’in Ramazan’a özel hazırladığı, lezzetiyle hudutları zorlayan Sultan Menü, iftarda dopdolu bir Burger King® ziyafeti çekmek isteyenlerin kalbini fethedecek. Büyük uzunluk susamlı sandviç ekmeği, salatalık turşusu, ketçap, mayonez, doğranmış marul, domates ve soğandan oluşan Whopper®’ın tadına doyulmaz etine Ramazan ayı boyunca gönüllerin sultanı pastırma lezzeti eklenecek.

Her ramazanda olduğu üzere hem gözü hem de karınları doyuran Ramazan kampanyalarına bu yıl Pastırmalı Whopper eşlik ediyor. Paket serviste geçerli iki kişilik Burger King® Sultan Menü, 2 adet Pastırmalı Whopper, 1 Adet büyük uzunluk patates, 4’lü soğan halkası, 1 litre Coca Cola, 2 Adet Knorr Mercimekli Çabuk Çorba, 2 adet Algida Maraş Cup, ve 2 adet 0,5 litre Damla Su ile kişi başı yalnızca 35 TL’ye satışa sunuluyor. Üstelik Sultan Menü alan tüketiciye stoklarla sonlu 2 adet Nescafe Kahve ve 1 adet 1 litre Cappy Limonata ikram veriliyor.

Ramazan Ayı boyunca tüm Burger King restoranlarında ve paket serviste geçerli olan Pastırmalı Whopper® varlıklı içeriği ve uygun fiyatı ile sofrasını donatmak isteyen Burger King® sevenlerini bekliyor!

TAB Besin Lezzetlerine Kesintisiz Erişim Sürüyor

Öncelikli sorumluluğu çalışanların ve lezzet severlerin sıhhati olan süratli servis restoran zinciri dalı önderi TAB Besin, koronavirüs’e (COVID-19) karşı tedbirlerini en üst seviyede hayata geçiriyor. Birinci günden itibaren #evdek®al hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Besin markaları, kademeli olağanlaşma kararları çerçevesinde düşük, orta ve yüksek riskli kümeli vilayetlerde verilen talimatlardaki genel şartlara uygun olarak hizmet veriyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş taşınabilir uygulaması yahut www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, Yemek Sepeti’nin online ve taşınabilir kanallarının yanında, Orta Gelsin sipariş sınırı üzerinden inançlı bir biçimde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen eserler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık etabında hem vazife yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi nizamlı olarak ve sipariş yola çıkmadan çabucak evvel ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, eser inançlı paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle toplumsal uzaklık kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, eserlerin restorandan büsbütün kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı biçimde teslimatı gerçekleşiyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)