Burcu Binici: Altıncı hissim kuvvetli sanırım

[ad_1]

Burcu Binici: Altıncı hissim kuvvetli sanırım

Geçtiğimiz temmuz ayında yeni bir aşka yelken açan Burcu Binici ile müzisyen Tankurt Manas, eylül ayında nikâh masasına oturmuştu. Güzel haberi Instagram hesabından duyuran oyuncu, gönderisine, “Sıfır şaka” notunu düşmüştü. Binici’nin paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve çok sayıda yorum almıştı. Pınar Aylin, Saadet Özsırkıntı, Yeliz Şar, Gökçe Akyıldız, Ekin Türkmen, Bahar Süer ve Selen Öztürk gibi birçok ünlü isim de çifti tebrik etmişti.

 

Sessiz sedasız evlenen ünlü çiftten geçtiğimiz aylarda şaşırtan hamleler gelmişti. Binici ve Manas, sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi bırakmıştı. Birlikte çekilmiş fotoğraflarını da kaldırmıştı. Bu gelişme sonrası, ikilinin hayranları “Ünlü çift ayrıldı mı?” sorusuna yanıt aranmaya başlamıştı.

Gündem olan konuyla ilgili ilk açıklama ise güzel oyuncudan gelmişti:

Yeni eve taşınırken boya yüzünden kavga ettik. Eşya bulmak, almak da strese soktu bizi. Bir de üstüne ev sahibi kandırdı. Fevri davrandık, tartıştık ama toparlarız.

Son olarak Burcu Binici’nin, rapçi eşinin mesajlaşmalarını yakaladığı iddia edilmişti. Manas’ın, Binici’yle evlendiği ilk günden beri Gamze adında kadınla görüştüğü de konuşulmuştu. Durum karşısında şoke olan Binici, söylenenlere göre Manas ile evleri ayırmıştı. Araya ikilinin dostlarının girmesine rağmen Binici’nin barışmayı kabul etmediği ve boşanma davasını açacağı öne sürülmüştü.

 

‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinde ‘Meltem’ karakterini hayat veren Burcu Binici, boşanma hakkında ilk kez geçtiğimiz hafta konuşmuştu. Kadıköy’de görüntülenen Binici, boşanma ve dolandırılma iddialarının sorulması üzerine; “Şu ana kadar sizi hiç geri çevirmedim. İyi bir sürecin içinde değilim. Konuşmasam, hiçbir şey söylemesem. Bana biraz zaman verirseniz. İyi değilim. Konuşmak istemiyorum. Olay yargıya intikal etti” demişti.

Boşanma aşamasında olan Burcu Binici’nin parmağındaki evlilik yüzüğünü çıkardığı da dikkatlerden kaçmamıştı. 36 yaşındaki Burcu Binici, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Selen Acar’ın sahibi olduğu Avis Mag dergisine özel açıklamalarda bulundu. Eşinden boşanma kararı alan ünlü isim, “Kendinizle ilgili en doğru kararı verdiğinizden nasıl emin oluyorsunuz?” sorusuna, “İlk önce hissediyorum. Altıncı hissim kuvvetli sanırım. Ama bazen de tutmuyor” cevabını verdi.

 

Bazı konularda ablasından sürekli destek aldığını da söyleyen oyuncu, “Bir karar vermeden ablama kesin danışırım. Ablama sormadan aldığım kararların bir çoğu hep yanlış kararlar oldu. Sonrasında ablam, ‘Bak yeni tecrübelerimiz oldu. Hadi yolumuza devam ediyoruz’ diyerek hep bana destek oldu” açıklamasında bulundu. Binici, röportaj sonrası ise dergiye verdiği pozlarla adeta şov yaptı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*