Bu akşam Masterchef’te kim elendi, kim gitti? 11 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Büşra mı Burak mı elendi?

[ad_1]

Bu akşam Masterchef'te kim elendi, kim gitti? 11 Aralık 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Büşra mı Burak mı elendi?

Masterchef’e veda eden on beşinci yarışmacı bu akşam belli oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te dün akşam yarışmaya bir kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte, 11 Aralık 2022 Pazar Masterchef Türkiye’ye yaşananlar!

MASTERCHEF’TE bu akşam KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Elenen isim belli oldu. MasterChef Türkiye’de ilk olarak Ayaz eleme potasından kurtulan isim oldu. Ardından Kıvanç gelecek hafta yarışmaya devam edecek isim olarak öne çıktı. Son ikiye Büşra ve Burak Kaya kaldı. 

MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Büşra oldu. Büşra 28 puan alarak veda etti. MasterChef’in 8.si olarak yarışmaya veda eden Büşra,gözyaşlarına hakim olamadı.

Burak Kaya” Elenen biri varken ben mutlu olamam. Kendisi çok başarılı biri. Bilgili bir aşçı kendisi. Ben kendisinin asla başarısız olduğunu düşünmüyorum. MasterChef’teki hedeflerime adım adım ilerliyorum.” dedi.

Mehmet Yalçınkaya Büşra için ”Yarışmamıza kalite kattın, kıvırmadın, neyse o. MasterChef’in en zayıf noktalarından bir tanesi hız ve zamandır. Zamanı kontrol edebilirsen ileriye gidebiliyorsun.” dedi.

Danilo Şef, ”Üzüldük. Buradaki çok kişi seni yanlış anladı. Senin dürüstlüğün çok özel.” dedi.

Somer Şef, ”İlk 7’ye gidiyoruz ve kadın yarışmacımız kalmadı. Üzgünüz. Maalesef en az başarılı tabağı sen yaptığın için giden arkadaşımız da sen oluyorsun. Şeflere katılmamak mümkün değil. Kalite kendini hemen belli eder.” ifadelerini kullandı.

MasterChef Büşra, ”Böyle hayal etmemiştim. Ama bazen ne kadar çabalasak da olmuyor. Geldiğim gibi gitmek isterim. Kendimi tutmak isterim. Beni gözyaşıyla görmeyin isterim. Söyledikleriniz çok kıymetli ve değerli. Burada geçirdiğimiz çok kıymetli, değerli. Çok stresleydi ama çok eğlendim ve sizden çok şey öğrendim. Sizin gördüğünüz ya da görmediğiniz… Kendimin farkına vardım bazı konularda. En önemlisi de bu. MasterChef bana çok şey kattı farkındalık olarak. Bundan sonraki hayatımda yine yemek yapmaya devam edeceğim. Başarısız olduğumu düşünmüyorum ben de. Hatalarla gidiliyor. Birçok arkadaşım hata yaparak gitti ve binlerce insanın içinden geldik. Vardır bir hayır diyorum. Bugün çok mutluydum sabahtan. Ben çok mutlu olduğum zamanlar kötü şeyler olur. Hissediyordum. Yediye giremedim ama sekizinci oldum. Sizi yedi erkekle baş başa bırakmak istemezdim en çok buna üzülüyorum. Siz tabağı anlatırken beni unutma demiştiniz siz de beni unutmayın şefim. Kendinize iyi bakın.” cümlelerini belirtti.

Ayrıca Büşra, ”Güler Sabancı’ya verdiğim sözü tutamadım. Kupağı alıp geleceksin buna inanıyorum demişti. Sözümü tutamadım. Onu en iyi şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. Üzgünüm ama bir yandan da gururluyum.” diye ekledi.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*