Betül Demir iddialı açıklamasıyla dikkat çekti

[ad_1]

Betül Demir iddialı açıklamasıyla dikkat çekti

İş insanı Sarah Haderi’nin Bebek’te sahibi olduğu restoranda düzenlediği doğum günü partisine katılan şarkıcı Betül Demir, önceki gün çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Basın mensuplarıyla bir araya gele Betül Demir, “Mabel’in (Matiz) şarkısını çok sevdim. Kendi sahnelerimde de vazgeçilmezlerim arasında diyebilirim. Ben de şarkıdan sonra onun yanına giderek bana da bir şarkı yapmasını istedim. O da bana beni anlatan bir şarkıyı farkında olmadan yaptı. Şubat ayında da yayınlanır diye umuyorum” diyerek gülmüştü.

 

Demir, şarkıcının ‘Antidepresan’ şarkısını Merve Boluğur’un seslendirmesini ise şöyle değerlendirmişti: 

Duydum ben de bir yerde. Kulaklarımı hemen kapattım. Şarkı söylemek herkesin tekelinde değil. Sahne aldığını da bilmiyordum, şimdi öğrendim. İsterse şan hocamın numarasını verebilirim. Bir müzisyen olarak çok fazla kâle almıyorum. Gerçekten şarkı söylemek istiyorsa da biraz saygı, biz yıllarımızı veriyoruz. Sahnede bir kez detone olsam üç gün uyuyamam. Anlamıyorum.

Betül Demir sahne performanslarına non-stop devam ediyor. Geçtiğimiz akşam bir kez daha Kuruçeşme Boaz Live’da sevenleri ile buluşan Betül Demir, yine unutulmaz bir gecenin mimarı oldu. Kırmızı süper mini elbisesi ile verdiği frikik savaşını kazanan güzel sanatçı, ”Mini kıyafeti sahnede taşımak ustalık ister. Maalesef Türkiye’de bir elin parmakları kadarız.” diyerek iddialı bir çıkışa imza attı.

 

Gece boyunca bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmayan başarılı sanatçı, iki saat süren performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.

[ad_2]

Source link

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*