Aytaç’ın “A Kalite Kahvaltı” Eserleri Bizim Toptan’la Sofralara Ulaşıyor

Aytaç’ın “A Kalite Kahvaltı” Eserleri Bizim Toptan’la Sofralara Ulaşıyor

Türkiye’nin en yaygın organize toptancı marketi Bizim Toptan, geniş eser portföyüne Aytaç’ın kahvaltılıklarını da ekledi. Uzun süren lezzet ...

Türkiye’nin en yaygın organize toptancı marketi Bizim Toptan, geniş eser portföyüne Aytaç’ın kahvaltılıklarını da ekledi. Uzun süren lezzet testlerinden ve üretim çalışmalarından sonra, kahvaltı severlerin damak tadına hitap edecek formda geliştirilen Aytaç lezzetleri, Mart ayından itibaren Bizim Toptan raflarında satışa sunuldu. Aytaç’ın 6 ana kategori, 12 alt kategoriden oluşan 80’i aşkın eseri ortasında yumurta, bal, reçel, peynir, zeytin, fındık kreması, tahin, pekmez, helva üzere kahvaltının vazgeçilmezleri yer alıyor. Bu eser kümeleri perakendeye ve klasik kanala uyumlu uzunlukların yanı sıra, mesken dışı tüketime (EDT) uygun uzunluklarda da sunuluyor.

Türk beşerinin damak tadını âlâ biliyor, ona uygun eser sunuyoruz

Bizim Toptan’ın toplum genelinde tanınan, esaslı ve güçlü markalarla yaptığı iş birliklerine dikkat çeken Bizim Toptan Pazarlama Yöneticisi Raşit Çebi şunları söyledi: “Bizim Toptan’da müşterilerimizin muhtaçlıklarını biliyor ve bu damak tadına hitap edecek eserleri onlarla buluşturuyoruz. Aytaç’ın 80’den fazla eseri de artık Bizim Toptan mağazaları ve Seç Marketler’in yanı sıra, geniş dağıtım ağımız sayesinde Türkiye’nin her köşesine ulaşacak. Aytaç markalı ‘A Kalite Kahvaltı’ eser kümesinde, Türk beşerinin damak tadına hitap eden, kahvaltılarda en çok tercih edilen eserler yer alıyor. Çok yakında kahvaltılık eserlerimizin de müşterilerimizin vazgeçilmezi olacağına inanıyoruz.”

Hakikat tedarik ve yaygın dağıtımla tüm paydaşlarımız memnun

Yanlışsız tedarik zinciri ve yaygın dağıtım ağının hem ferdî hem de kurumsal müşteriler açısından markalı ve kaliteli besinlere en uygun fiyatla ulaşmak manasına geldiğini belirten Çebi, “Bu iş modeliyle tüm tedarikçilerimizi, bakkalları, marketleri ve müşterilerimizi keyifli ediyoruz. Tedarik ve dağıtım ağımıza Aytaç ‘A Kalite Kahvaltı’ eserlerini de eklemiş olmaktan ötürü memnunuz.” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)