23 nisan coşkusu migros ile meskenlere geliyor

23 nisan coşkusu migros ile meskenlere geliyor

Migros meskenlerde geçirilen vaktin arttığı bu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocukların memnun bir bayram geçirmesini ...

Migros meskenlerde geçirilen vaktin arttığı bu günlerde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocukların memnun bir bayram geçirmesini sağlayacak keyifli etkinlikler ve bütçe dostu kampanyalarla karşılıyor. Tiyatrodan konsere, müsabakadan el işi aktivitelerine kadar eğlenceli ve eğitici içerikleri MigrosTV ile konutlara getiren Migros, mağazalarında yüzlerce çeşit eseri avantajlı fiyatlardan satışa sunarak çocuklar için hoş bir armağan alternatifi yaratıyor.

Migros, 23 Nisan’ı konutlarında kutlayacak çocukları sevindirecek yüzlerce çeşit eserde geçerli kampanyalarla aile bütçesine takviye oluyor. 16-23 Nisan tarihleri ortası oyuncaklarda yüzde 30’dan yüzde 50’ya varan indirim, çocuk kitapları ve kırtasiye eserleri 50 indirim avantajıyla satışa sunuluyor. 19-22 Nisan tarihleri ortası Sakız, şeker ve çikolata eserlerinde yüzde 25 indirim, 15-28 Nisan tarihleri ortası çocuk giysi ve aksesuarlarında yüzde 25 indirim ayrıyeten aile oyunlarına, yapbozlara ve seçili teknolojik aletlerine indirimli fiyatlar uygulanıyor. 23 Nisan tarihinde gördüğünüze inanın kampanyasında 23 Nisan’a özel 75 TL ve üzeri alışverişe Godiva Signature Kare 3’lü Paket 180g çikolata 21,50 TL yerine 9 TL’den satışa sunuluyor.

MigrosTV ile Eğlenceli 23 Nisan Kutlaması

Hayata dair ilham veren hususlar ve yararlı bilgilerin paylaşıldığı MigrosTV, 23 Nisan’da çocuklara özel içeriklerle bayramı kutluyor. MigrosTV’nin 23 Nisan programında el işi aktiviteleri, çizgi sinemalar, çocuk tiyatrosu, yarışlar ve daha birçok keyifli aktiflik yer alacak.

Program boyunca çocuklar, sempatik çizgi sinema kahramanı Pepee’nin eğlenceli maceralarına ortak olacak. Gül Abla ile son vakitlerin beğenilen oyun hamuru olan slime ve farklı 23 Nisan süslemeleri yaparak el maharetlerini geliştirecek. Ünlü müzikçi Bora Öztoprak ve Doğukan Manço’nun sunacağı müsabakalarla yeni bilgiler edinme fırsatı bulacak. Çocuk tiyatrosu ve Buray konseri ile keyifli anlar yaşayacak. Programda ayrıyeten Pepee’nin yaratıcısı Ayşe Şule Bilgiç pandemi devrinde ebeveyn-çocuk bağlantısı ve tablet, televizyon, telefon kullanımına ait sohbet gerçekleştirecek.

MigrosTV 23 Nisan Programı:

10:00 Gül Abla ile Slime Yapıyoruz

10:30 Pepee 1. Kısım

11:00 Çocuk Tiyatrosu

12:00 Pepee 2. Kısım

12:30 Gül Abla ile 23 Nisan Süslemeleri

13:00 Ayşe Şule Bilgiç ile Pandemi Devrinde Ebeveyn Çocuk İrtibatı ve 3T (Tablet, Televizyon, Telefon)

14:00 Pepee 3. Kısım

15:00 Bora Öztoprak ile Bil Bakalım Yarışı

15:45 Doğukan Manço ile Adam Olacak Çocuk

21:00 Buray Konseri

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

KATEGORİLER
Paylaş

YORUMLAR

Yorumlar (0)